יישור שיניים אפשרי גם בלי גשר: הכירו את אינויזליין

מעוניינים להתחיל טיפול יישור שיניים בו השיניים העקומות מתיישרות? החיוך שלכם לא מושלם, אך לא משום שהשיניים אינן צחורות, אלא משום שחלקן עקומות. תופעה של שיניים בולטות נפוצה מאד בארץ, ועד כה היה ניתן לטפל בה רק באמצעות גשר או סמכים, אך היום קיימת שיטה אסתטית בהרבה. הכירו את היתרונות שיש לטיפול יישור שיניים שקוף אינויזליין.

איך מיישרים שיניים?

חלק מהשיניים התעקמו בזמן הילדות בשל צעצוע או מוצץ שהיה בפה, אצל חלק מהאנשים מדובר גם בתופעה הנובעת מסיבות גנטיות. הדרך להחזיר את השיניים למקום היא באמצעות הפעלה של לחץ, לאורך זמן, לכיוון הנכון. בטיפול שיניים הנעשה בשיטה בלי גשר יישור שיניים שקוף אינויזליין מבוצע על ידי מתקן מיוחד המיוצר עבור מבנה השיניים שלכם, וגורם להזזה של שיניים מסוימות בלבד בכל חלק של הטיפול. כך למשל, אם השיניים הקדמיות זקוקות לתנועה רבה יותר מהשיניים האחוריות, המתקן יבנה עבורכם בצורה זו.

לא פוצעים את הפה

יתרון גדול שיש לשיטה זו ביחס לסמכי המתכת המוכרים, הוא העובדה כי המתקן הוא עדיין מאד, ואינו כולל פינות או חלקים חדים העשויים לפצוע את השפתיים או הפה. הטיפול הוא נוח בהרבה, ואינו גורם לכאבים כמו הסמכים הכבדים יותר, ובכל פעם ניתן להפעיל לחת רק על חלק מהשיניים.

הרבה יותר אסתטי וניתן להסיר את המתקן מתי שרוצים

טיפול זה מצטיין גם בעובדה כי הוא הרבה יותר אסתטי. הקשתיות השקופות המרכיבות את המתקן מסתתרות בפה, וכמעט ואינן נראות למרחוק. כך, אתם יכולים להשתמש בו בבית, בעבודה, בלימודים ואפילו כאשר אתם נמצאים עם חברים במהלך היום. אם אתם רוצים לאכול למשך תוכלו להסירו.

ניתן להמשיך ולשמור על הגיינת הפה

למתקן ה-Invisaline יתרון נוסף. אתם יכולים להמשיך ולהשתמש בחוט דנטלי, ולרחוץ את כל חלקי השן כאשר אינכם משתמשים בו, וכך לשמור על הגיינת הפה ולהמנע מבעיות שיניים נוספות כמו עששת. בחלק מהקליניקות תוכלו גם לראות הדמייה איך החיוך שלכם יראה לאחר הטיפול.

לתיאום תור בקליניקה לקבלת ייעוץ על יישור שיניים בשיטת Invisaline, פנו למרפאת ד"ר הרצל מיכאל בטלפון – 077-7676119 ונשמח לתת לכם את כל הפרטים על הטיפול היחודי